Įėjimas nepriklausomiems partneriams

Privatumo politika

Naujausia versija 2018 XX

„Herbalife“ gerbia kiekvieno asmens, kuris lankosi jų svetainėje ir naudoja jų paslaugas, privatumą. Šį privatumo politika informuoja Jus DUK formatu kaip „Herbalife“ naudoja Jūsų asmens informaciją ir kokias teises turite dėl savo asmens informacijos. Jei turite daugiau klausimų dėl šios politikos, galite kreiptis į mus žiniatinklyje privacy@herbalife.com.

Atkreipkite dėmesį, kąd ši politika taikoma tik toms „Herbalife“ svetainėms (tinklalapiams), kurie turi nuorodą į šią politiką.

Galite nustatyti „Herbalife“ Jūsų asmens duomenų kontroliuotoją naudodamiesi šios politikos dokuemnto gale pateikta lentele pagal Jūsų gyvenamąją šalį. Jūsų asmens duomenų kontroliuotojas nustato asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones.

Taip pat perspėjame, kad „Herbalife“ produktai yra parduodami tik per mūsų nepriklausomus narius (narius), kurie taip pat gali kontroliuoti Jūsų asmens informaciją. Jūs turite tiesiogiai su jais susisiekti, kad suprastumėte jų duomenų praktiką.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kokia man nauda iš to, kad „Herbalife“ renka mano informaciją?

Per savo svetaines „Herbalife“ renka asmens informaciją apie Jus dėl skirtingų priežasčių:

Jūs galite turėti teisę paprieštarauti tam tikram Jūsų asmens informacijos naudojimui pagal taikomus įstatymus; tačiau tuo atveju, galite nebegalėti pilnai naudotis mūsų produktais ir paslaugomis.

Bet kada galite atsiimti savo sutikimą, pranešdami mums apie tai toliau nurodytu el. pašto adresu, pasirinkdami negauti reklamos el. paštu arba SMS žinutėmis, arba pasikeisdami savo naršyklės privatumo nustatymus, kaip nurodyta toliau. Jei atsiimsite savo sutikmą, galite nebegalėti pilnai naudotis mūsų produktais ir paslaugomis.

Kokią informaciją gali rinkti tinklalapiai?

„Herbalife“ ketina Jums suteikti kiek įmanoma daugiau kontrolės dėl savo asmens informacijos. Apskritai, Jūs galite apsilankyti tinklalapiuose, neatskleisdami mums, kas esate ir nepateikdami Jokios informacijos apie save. Tačiau mes renkame techninę informaciją, pavyzdžiui IP adresą ir Jūsų naršyklės informaciją, kad galėtumėte prisijungti ir atidaryti mūsų sveitainę. Pavyzdžiui, mes galime rinkti duomenis apie Jūsų naršymą mūsų sveitainėje arba užregistruoti Jūsų pasirinktus variantus. Tai yra įprasta standartinė procedūra bet kurioje svetainėje. Surinkta informacija tiesiogiai Jūsų neidentifikuoja, bet gali mums padėti rinkodaros tikslais ir pagerinti mūsų siūlomas paslaugas.

Kartais mes surenkame informaciją tiesiogiai iš Jūsų, pavyzdžiui Jūsų vardą, pavardę ir adresą, kai pildote formą norėdami gauti daugiau informacijos apie „Herbalife“ produktus arba „Herbalife“ narystę, arba kai norite užmegzti kontaktą su nariu arba dalyvauti konkurse arba loterijoje. Tais atvejais galime Jums suteikti papildomos informacijos ir pasirinkimą dėl mūsų planuojamo Jūsų asmens informacijos panaudojimo, jei to reikalaujama. Mes taip pat renkame Jūsų kontaktų pasirinkimus, pavyzdžiui ar norite gauti reklaminius elektroninius laiškus ar ne.

„Herbalife“ iš užsiregistravusių narių renka informaciją apie produktus, kuriuos jie perka internetu ir informaciją, kurią nariai savanoriškai įkelia į tinklalapius, pavyzdžiui savo kontaktus ir rinkodaros pastangas.

Galime gauti paildomos informacijos apie Jus iš viešųjų ir komerciškai prieinamų šaltinių ir kitų trečiųjų šalių. Jei prisijungsite prie trečiųjų šalių paslaugų, pavyzdžiui, „Facebook“, „Google“, ar „Twitter“ per tinklalapius, arba pasidalinsite informacija apie savo patirtį tinklalapiuose su kitais, galime surinkti informaciją iš šių trečiųjų šalių.

Kai kuris tinklalapių turinys arba funkcionalumas yra teikiamas trečiųjų šalių, pavyzdžiui per „Facebook“ ir „Twitter“ jungtis. Šios trečiosios šalys gauna kai kurios informacijos apie Jūsų mūsų svetainės naudojimą, įskaitant per slapukų ir panašių technologijų panaudojimą (žr. skyrių apie slapukus). Prašome pasiskaityti šių trečiųjų šalių tinklalapiuose, kad suprastumėte kaip jos naudoja Jūsų informaciją.

Kaip „Herbalife“ surinks ir laikys šią informaciją?

„Herbalife“ laiko Jūsų asmens informaciją centralizuotoje saugykloje kartu su kita informacija, kurią jie gali apie Jus turėti. Tai mums leidžia išvengti duplikacijų, geriau tvarkyti savo informacinius šaltinius ir teikti Jums geresnes paslaugas. Mes naudojame šią informaciją pirmiau minėtais tikslais ir pagal Jūsų pasirinkimą.

Kaip ilgai „Herbalife“ laikys šią informaciją?

Galime laikyti Jūsų informaciją taip ilgai, kaip to reikalaujama tais tikslais, dėl kurių ji buvo surinkta arba kaip to reikalauja įstatymai, priklausomai nuo to, kas trunka ilgiau. Asmens informacijos saugojimo „Herbalife“ sistemoje trukmė priklauso nuo to, kokiais tikslais ji yra naudojama.

„Herbalife“ laiko Jūsų informaciją saugioje aplinkoje, apsaugotoje tiek fizinėmis, tiek ir technologinėmis priemonėmis. Ši informacija yra neprieinama plačiajai visuomenei, išskyrus tą informaciją, kurią savanoriškai pateikiate tinklalapiuose, esančiuose viešose bendruomenėse ir forumuose arba trečiųjų šalių platformose.

Su kuo „Herbalife“ dalinasi mano asmens informacija?

Atitinkama asmens informacija bus pasidalinta su:

Kur bus laikoma Jūsų asmens informacija?

„Herbalife“ užsiima veikla daugelyje šalių visame pasaulyje. Kad galėtume Jums teikti nuolatines paslaugas, kur bebūtumėte, valdome tam tikras tinklalapio funkcijas iš vienos centrinės vietos. Šiuo metu tai yra JAV. Be to, nariai, esantys aukščiau Jūsų linijoje, gali gyventi JAV ar kitose šalyse. Nėra vieno duomenų apsaugos įstatymų kodekso, kuris galiotų Europoje, JAV ir kitose pasaulio šalyse. Europos įstatymai reikalauja, kad „Herbalife“ imtųsi veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, kai ji yra perduodama į regionus už Europos ribų. Šie veiksmai apima:

„Herbalife“ įsipareigojimas dėl vaikų informacijos privatumo

Vaikų privatumo apsauga yra svarbi. Kai kuriais atvejais, „Herbalife“ gali rinkti informaciją iš nepilnamečių. „Herbalife“ gauna sutikimą iš nepilnamečio tėvų ar teisėtų globėjų, kaip to reikalauja taikomi įstatymai.

Kas yra slapukai?


Slapukas yra vien tekstinės informacijos rinkmena, kurią tinklalapis persiunčia į naršyklės slapukų failą, esantį Jūsų kompiuterio kietajame diske, kad tinklalapis galėtų prisiminti, kas Jūs esate. Slapukai gali padėti tinklalapiui išdėstyti turinį taip, kad jis greičiau atitiktų Jus dominančias temas. Kai kurie slapukai gali leisti mums atkurti ir dar kartą peržiūrėti vartotojų seansus mūsų tinklalapiuose.Dauguma pagrindinių tinklalapių naudoja slapukus.
Slapuke paprastai bus nurodytas domenas iš kurio kilo slapukas, slapuko „gyvavimo laikas“, ir vertė – dažniausiai atsitiktinai sugeneruotas numeris.

„Herbalife“ šiame tinklalapyje naudoja dviejų rūšių slapukus:

Seanso slapukai, kurie yra laikini slapukai, liekantys Jūsų naršyklės slapukų faile, kol Jūs neuždarote šio tinklalapio.

Nuolatiniai slapukai, išliekantys Jūsų naršyklės slapukų faile daug ilgiau (nors kiek ilgai, priklausys nuo konkretaus slapuko gyvavimo laiko).

Kaip naudojami slapukai šiame tinklalapyje ir kokia informacija renkama?

Seanso slapukai
Šie slapukai naudojami toliau nurodytais tikslais:

Nuolatiniai slapukai
Šie slapukai naudojami toliau nurodytais tikslais:

Trečiųjų šalių slapukai
Trečiosios šalys taip pat gali turėti slapukų tinklalapiuose. Jie yra naudojami šiais tikslais:Žiniatinklio indikatoriai
Kai kuriuose mūsų žiniatinklio puslapiuose gali būti elektroninai vaizdai, taip vadinami žiniatinklio indikatoriai (kartais vadinami „clear gifs“ žymomis) – jie leidžia suskaičiuoti mums savo vartotojus, kurie apsilankė šiuose puslapiuose. Žiniatinklio indikatoriai renka tik ribotą informaciją, tokią kaip slapuko numeris, laikas ir data, kada pažiūrėtas puslapis; ir puslapio, kuriame yra žiniatinklio indikatorius, aprašą. Mūsų puslapiuose taip pat gali būti žiniatinklių indikatorių, kuriuos čia įkėlė trečiosios šalies reklamuotojai. Šie indikatoriai gali būti naudojami tik konkrečios reklaminės kampanijos efektyvumui sekti.

Kaip galiu išjungti ir įjungti slapukus?
Jūs turite galimybę sutikti su slapukų naudojimu arba jų atsisakyti, modifikuodami savo naršyklės nustatymus. Tačiau, galite nebegalėti naudotis visomis interaktyviomis funkcijomis mūsų tinklalapyje, jei šie slapukai bus išjungti. Jei norite gauti pranešimą, prieš tai, kai slapukas bus priimtas Jūsų kietajame diske, toliau pateikiamos instrukcijos kaip tai padaryti:Slapukų ištrinimas
Jūs galite lengvai ištrinti bet kokius slapukus, kurie buvo instaliuoti Jūsų naršyklės slapukų aplanke. Pavyzdžiui, jei naudojate „Microsoft Windows Explorer“:

Atidarykite „Windows Explorer“
Paspauskite „Ieškoti“ įrankių juostoje
Įrašykite „Slapukai“ Aplankų ir failų paieškos langelyje
Pasirinkite „Mano kompiuteris“ „Ieškoti“ langelyje
Paspauskite „Ieškoti dabar“
Du kartus paspauskite ant rastų aplankų
Pasirinkite bet kokio slapuko failą
Spauskite „Trinti“ mygtuką savo klaviatūroje

Jei nendaudojate „Microsoft Windows Explorer“, tuomet įrašykite Pagalbos funkcijoje „Slapukai“, kad sužinotumėte kur rasti savo slapukų aplanką.


Kokios yra mano teisės dėl mano asmens informacijos?

Priklausomai nuo taikomų įstatymų, galite turėti įvairių teisių dėl savo asmens informacijos, pavyzdžiui, teisę į prieigą, taisymą, apribojimą arba prieštaravimą dėl Jūsų asmens duomenų apdorojimo (įskaitant apdorojimą tiesioginės rinkodaros tikslais) ir perdavimo kitam kontroliuotojui bei ištrynimo. Kai kurie mūsų tinklalapiai leidžia Jums peržiūrėti ir atnaujinti Jūsų asmens informaciją arba atšaukti savo narystę. Kur tokia funckija negalima, ir jei reikia pagalbos dėl kitų asmens informacijos teisių, prašome susisiekti su savo vietos „Herbalife“ narių aptarnavimo agentūra; kreipkitės į mus žiniatinklyje: privacy@herbalife.com.

Atkreipkite dėmesį, kad šios teisės gali būti apribojamos įstatymų.

Jei nenorite gauti reklamos elektroniniu paštu arba SMS žinutėmis, Jums bus suteikta galimybė pasirinkti negauti šių pranešimų.

Jei turite klausimų apie šiuos nuostatus ir mūsų praktiką, arba jei turite nusiskundimų kaip „Herbalife“ naudoja Jūsų asmens informaciją, prašome susisiekti su mumis:

Duomenų apsaugos pareigūnas – EMEA

Herbalife Finance and Operations Service Centre

ul. Puszkarska 7H, 30-644 Kraków, Lenkija

privacy@herbalife.comEuropos Sajungoje gyvenantiems vartotojams ir nariams, jei turite klausimų dėl to, kaip „Herbalife“ renka ir naudoja Jūsų asmens informaciją, į kuriuos „Herbalife“ negali Jums tenkinamai atsakyti, turite teisę paduoti skundą kompetetingai Priežiūros institucijai, esančiai Jūsų jurisdikcijoje.

Kaip dėl interneto ir tinklalapio saugumo?

Internetas nėra saugi sistema, ir visada turite būti atsargūs atskleisdami informaciją žiniatinklyje. Asmens informacija, surinkta „Herbalife“ tinklalapiuose yra laikoma saugioje veiklos aplinkoje, kuri nėra viešai prieinama. Kur reikia, asmens informacija yra koduojama prieš Jums atliekant operaciją, naudojant tinkamą ir saugią technologiją.

Ar „Herbalife“ gali pakeisti šią politiką?

Privatumo įstatymai, gairės ir teismų praktikos nuolatos kinta. Todėl „Herbalife“ pasilieka teisę laikas nuo laiko keisti šią politiką. Mes rekomenduojame, kad laikas nuo laiko apsilankytumėte mūsų tinklalapyje ir susipažintumėte su paskutine mūsų politikos versija.

Kaip „Herbalife“ tinklalapyje galiu sužinoti savo duomenų kontroliuotoją?

Galite nustatyti koks „Herbalife“ subjektas kontroliuoja Jūsų asmens duomenis, naudodamiesi toliau pateikta lentele pagal šalį, kurioje gyvenate.

Armėnija

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Austrija

HERBALIFE INTERNATIONAL DEUTSCHLAND GmbH, Gräfenhäuser Straße 85., D-64293 Darmstadt, Vokietija

Azerbaidžanas

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Baltarusija

Herbalife Bela LLC, Bldg.29-91А, Prityckogo str., Minsk, 220092, Baltarusija

Belgija

HERBALIFE INTERNATIONAL BELGIUM S.A./N.V., Drukpersstraat 4. B-1000 BRUSSEL – Belgija

Bosnija

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Kroatija (“Herbalife Croatia”)

Bulgarija

Herbalife Polska Sp. z o.o. Janki ul. Falencka 1B, 05-090 Raszyn (“Herbalife Polska”)

Kroatija

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Kroatija (“Herbalife Croatia”)

Kipras

HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A. 110 Pentelis Street, Marousi, 15126 Athens, Graikija (“Herbalife Greece”)

Čekijos Respublika

HERBALIFE CZECH REPUBLIC s.r.o., Identification No. (IČO): 028 55 089, Karolinská 661/4, Karlín, 186 00 Praha 8, Čekijos Respublika (“Herbalife Czech”)

Danija

Herbalife Denmark ApS, Hovedvagtsgade 6

1103 København K

Estija

LLC “Herbalife International RS” | Russia, 129110, Moscow, Prospect Mira, 33/1. (“Herbalife”)

Suomija

Herbalife International Finland OY (PL 211, 00131 Helsinki, Suomija

Herbalife Norway  Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker

Prancūzija

HERBALIFE INTERNATIONAL FRANCE, S.A. , 3 rue Alexandre Volta B.P. 81020, 67451 MUNDOLSHEIM CEDEX

Prancūzų Polinezija

HERBALIFE INTERNATIONAL FRANCE, S.A. , 3 rue Alexandre Volta B.P. 81020, 67451 MUNDOLSHEIM CEDEX

Gruzija

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7

Vokietija

Herbalife International Deutschland GmbH, Gräfenhäuser Straße 85, 64293 Darmstadt, Vokietija

Gana

Herbalife of Ghana Ltd., SK DTD127b, Tema, Motorway, Industrial Area Spintex Road, Accra, Gana

Graikija

HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A., 110 Pentelis, 151 26 Marousi, Athens, Graikija

Vengrija

Herbalife Hungary Ltd., 1097 Budapest, Gubacsi út 6., Building “B”

Islandija

Herbalife (U.K.), Limited., The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1HB

Airija

Herbalife (U.K.) Limited, The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB81HB, Jungtinė Karalystė

Izraelis

HERBALIEF INT’L OF ISRAEL (1990) LTD., 46 Derech Hamakabim St, Industrial Zone, Rishon, Letzion 75359, Izraelis

Italija

Herbalife Italia S.p.A., Vaile Citta’ d’Europa 819, 00144 Roma, Italija

Kazachstanas

LLC Herbalife Kazakhstan, 241 Mukanov Ave., 050008 Almaty city, Kazkachstano Resublika

Kirkizija

LLC Herbalife Kazakhstan, 050008, Kazachstanas, Almaty, Mukanova st. 241. (“Herbalife”)

Latvija

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Libanas

HERBALIFE INTERNATIONAL GREECE S.A. 110 Pentelis Street, Marousi, 15126 Athens, Graikija («Herbalife Greece»)

Lietuva

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Makedonija

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Kroatija (“Herbalife Croatia”)

Malta

Herbalife International Netherlands B.V., Postbus 8283, 3503 RG Utrecht, Nyderlandai

Moldavija

I.C.S Herbalife MA SRL , С/f: 1012600022785, Str. Ismail, 81/1, Business Centre “Panorama”, et. 2, MD-2001, Chişinău, Moldavijos Respublika

Mongolija

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Nyderlandai

Herbalife International Netherlands B.V., Postbus 8283, 3503 RG Utrecht, Nyderlandai

Norvegija

Herbalife Norway  Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker

Lenkija

HERBALIFE POLSKA Sp. z o.o., Janki, ul. Falencka 1B, 05-090, Raszyn, Lenkija

Portugalija

HERBALIFE INTERNATIONAL S.A., Av. Infante D. Henrique, 347 Lisboa, 1800-218, PORTUGALIJA

Rumunija

Herbalife RO SRL, Str.Arhitect Louis Blanc nr. 1, etajul 7, Sector 1, cod postal 011751, Bucuresti, Rumunija

Rusija

105064, Moscow, Zemlyanoy val street, house 9, floor 12, premises I, room 1, 3-7 (“Herbalife Russia”)

Serbija

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 – 10000 Zagreb, Kroatija (“Herbalife Croatia”)

Slovakijos Respublika

Herbalife Slovakia s.r.o., ID No: 47 742 445, Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava, Slovakijos Respublika (“Herbalife Slovakia”)

Slovėnija

Herbalife d.o.o. Radnička cesta 39 - 10000 Zagreb, Kroatija (“Herbalife Croatia”)

Pietų Afrika (įskait. Botsvaną, Lesotą, Namibiją ir Svazilendą)

Herbalife International South Africa, Ltd., Ground Floor, Building 32, Woodlands Office Park, Woodlands Drive, Woodmead, Gauteng, 2191, Pietų Afrika

Ispanija

Herbalife International de España S.A.

C/ Arequipa, 1, 28043 Madridas

Švedija

Herbalife Sweden AB, Box 556,101 31 Stockholm, Švedija

Herbalife Norway  Products AS, Fornebuveien 46-48, 1366 Lysaker

Šveicarija

Herbalife International Deutschland GmbH, Gräfenhäuser Strasse 85, 64293 Darmstadt, Vokietija

Turkija

HERBALIFE INTERNATIONAL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. ŞTİ., Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sok., N3 Ataşehir, 34752, İstanbul, Turkija

Ukraina

 Herbalife Ukraine LLC,  01103, Kyiv, 26 Kikvidze str, Ukraina

Jungtinė Karalystė

HERBALIFE (U.K.) LIMITED. The Atrium, 1 Harefield Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1HB. Jungtinė Karalystė

Zambija

Herbalife Zambia Ltd., Shop no. 5, Farmers House, Central Park, Cairo Road, Lusaka, Zambija